زماني كه محك ايرلاين استارت خورد

زماني كه محك ايرلاين استارت خورد

چند نكته‌ي اقتصادي در خريد بليط پروازهاي خارجي


بد نيست حداقل هفته‌اي يك‌بار به وب‌سايت‌هاي مطمئن در زمينه‌ فروش آنلاين بليط خارجي سر بزنيد و قيمت بليط مقصد مورد نظرتان را در خط‌هاي هوايي مختلف و كلاس‌هاي متفاوت، چك كنيد. يكي از مهم‌ترين بخش‌هاي خريد بليط هواپيما و لذت بردن از سفر، خريد بليط هواپيما با بهترين قيمت موجود است. حواس‌تان باشد كه يكي از بهترين فايده‌هاي چك كردن قيمت بليط هواپيما در زمان‌هاي مختلف اين است كه مي‌توانيد قيمت مناسب را تشخيص بدهيد و البته، مراقب باشيد كه به محض ديدن قيمت مناسب، خريد را انجام دهيد. امتحانش مجاني است اما، خريد بليط هواپيما بدون رعايت كردن اولين قدم، يعني چك كردن قيمت‌ها، ممكن است حسابي براي‌تان گران تمام شود.خريد آنلاين بليط پروازهاي خارجي به سراسر جهان

 
۲- به وقتش بليط بخريد
۷ نكته‌ي اقتصادي در خريد بليط پروازهاي خارجيشايد باورتان نشود اما زمان‌بندي براي بليط خارجي، يكي از بهترين روش‌ها براي ذخيره كردن بخشي از پول شما براي سفر بعدي‌تان است. تحقيق‌هاي مختلفي كه در مورد بهترين زمان خريد بليط هواپيما انجام شده، در آخر به نتيجه‌ي جالبي دست پيدا كرده است: بهترين وقت براي خريد بليط هواپيما از نوع سيستمي‌اش، زماني بين ۴۹ روز (تقريبن ۷ هفته) قبل از تاريخ مد نظر شما براي پرواز است.

البته كه اين زمان، به نسبت پرواز و مقصدي كه داريد، كمي فرق خواهد كرد، اما در هر حال، چيزي حدود همين زمان، بهترين زماني است كه بهتر است به دنبال بليط هواپيما باشيد و خريد بليط هواپيما را هم، همان‌جا كليد بزنيد. از نتيجه‌هاي جالب ديگري كه بعد از اين مطالعه به‌دست آمد اين است كه، بدترين زمان براي خريد بليط هواپيما، زماني حدود ۱۴ روز قبل از زمان سفر شما است؛ اين‌طور خريدها كه اصولا خيلي دير انجام مي‌شود، كلي هزينه‌هاي اضافي روي دست‌تان خواهد گذاشت و شما مجبور مي‌شويد كه براي خريد بليط هواپيما، مبلغ زيادي بپردازيد.

 
اين مورد براي آن دسته از افرادي كه خيلي زود دست به خريد بليط هواپيما مي‌زنند هم مطرح است. افرادي هستند كه پنج ماه قبل از زمانِ قطعي سفرشان، اقدام به خريد بليط هواپيما مي‌كنند، اين افراد هم اصولا به قيمت مناسبي برنخورده و در نهايت هم از خريدشان آنقدرها راضي نخواهند بود. زمان‌بندي مناسب، بيش‌تر از همه به درد آن دسته از سفرهاي‌تان مي‌خورد كه مي‌خواهيد در تعطيلات رسمي و يا عيدها داشته باشيد. از آن‌جايي كه اين‌جور مناسبت‌ها از پيش مشخص شده هستند، برنامه‌ريزي كردن براي‌شان چندان كار سختي نيست و ۷ هفته، زمانِ مناسبي براي خريد بليط هواپيما با بهترين قيمت، آن هم براي همچين پروازهاي شلوغي است كه اغلب، با قيمت‌هاي بسيار بالا در انتظار مسافران سفرهاي هوايي نشسته‌اند.


۳- روزهاي ارزان‌تري هم در هفته پيدا مي‌شود
يكي ديگر از فاكتورهايي كه مي‌تواند تاثير بسيار زيادي بر قيمت خريد بليط هواپيما داشته باشد، روز سفر شما در هفته است. بله! علاوه بر روزهايي كه در سال مي‌تواند بر روي قيمت بليط هواپيما تاثير بگذارد، روزهايي هم در هفته هستند كه با انتخاب كردن‌شان، مي‌توانيد فرآيند خريد بليط هواپيما را با ارزان‌ترين‌ها و يا با گران‌ترين‌ها به انجام برسانيد و در نهايت، برنده باشيد يا بازنده! از آن‌جايي‌كه روي سخن ما با افرادي است كه بيش‌تر مشتري خريد بليط سيستمي هستند، اين نكته‌ها هم در مورد همين نوع بليط‌ها مطرح است. دليلش هم اين است كه قيمت بليط چارتر، بسته به چارتركننده و البته، فصل و موارد ديگري است؛ اما بليط سيستمي، قيمت‌هاي ثابت‌تري داشته و شما تنها با دانستن همين چند نكته، مي‌توانيد بهترين خريد بليط سيستمي را تجربه كنيد.


خب! اصولا در پروازهاي سيستمي، بهترين زمان براي خريد بليط هواپيما و پرواز در هفته، روزهاي سه‌شنبه و چهارشنبه است و گران‌ترين روزها هم، روزهاي جمعه و شنبه هستند. البته يادتان نرود كه اين موضوع، بيش‌تر براي پروازهاي بين‌المللي مطرح است و مثلا مي‌شود براي پروازهاي داخلي، روزهاي پنج‌شنبه و جمعه را از گران‌ترين‌ها دانست. روزهاي ديگر هفته هم قيمت بينابيني در خريد بليط هواپيما دارند. تحقيق‌ها نشان داده است كه تفاوت قيمت خريد بليط هواپيما بين پروازي در روز سه‌شنبه و همان پرواز در روز يك‌شنبه، حدود ۲۹ دلار براي مسير يك‌طرفه و نزديك به ۵۸ دلار، براي پرواز رفت و برگشت بوده است.

 

يكي از ايده‌هاي جالبي كه براي چنين سفرهايي مي‌شود زد اين است كه: اگر قصد سفر در روزهاي آخر هفته را داريد، به جاي خريد بليط هواپيما براي روزهاي چهارشنبه تا جمعه، روزهاي پنج‌شنبه تا يك‌شنبه را انتخاب كنيد و يا در مورد سفرهاي بين‌المللي، روزهاي شنبه تا دوشنبه، براي‌تان خيلي ارزان‌تر تمام خواهد شد. اگر هم قصد سفر يك هفته‌اي داريد، بهتر است در سفرهاي بين‌المللي، روزهاي بين سه‌شنبه تا سه‌شنبه و يا چهارشنبه تا چهارشنبه را انتخاب كنيد. البته، هميشه در هنگام خريد بليط هواپيما، بايد حواس‌تان به پروازهاي مختلفي كه در چنين روزهاي انجام مي‌شود باشد، چون بعيد نيست كه اختلاف قيمت‌هايي به چشم‌تان بخورد!


۴- حواس‌تان به تغيير فصل‌ها و تعطيلات باشداينكه بدانيد چه زماني را قرار است كجا بگذرانيد، به همان اندازه مهم است كه حواس‌تان به زمان خريد بليط هواپيما هم باشد. مي‌دانيد چرا؟ خب يكي از مهم‌ترين مواردي كه بر قيمت بليط هواپيما تاثير مي‌گذارد اين است كه پرواز مورد نظر شما، چقدر پر باشد! به همين دليل هم هست كه خريد بليط هواپيما و سفر در وقت‌هايي مثل تعطيلات نوروز، تعطيلات كريسمس و روزهايي شبيه اين‌ها، بسيار گران‌تر از خريد بليط هواپيما براي همان مقصد، در زمانِ ديگري در سال است! فكر كنم حالا براي شما هم اين‌كه چرا قيمت بليط هواپيما براي همچون تاريخ‌هايي خيلي خرج برمي‌دارد، با دلايل منطقي روشن شد. صندلي‌ها پر مي‌شوند و خطوط هوايي شلوغ مي‌شوند و در نتيجه، شما بايد مبلغ بيش‌تري را براي سفر دل‌خواهتان خرج كنيد!

 


اين موضوع وقتي بيش‌تر به چشم مي‌آيد كه بدانيد نه تنها تعطيلات تاثير زيادي بر روي خريد بليط هواپيما خواهد گذاشت، بلكه مقصد شما هم – خصوصا در پروازهاي بين‌المللي –  يكي ديگر از نقش اول‌هاي اين بازي زيركانه محسوب مي‌شود! دليل‌اش هم ساده است، اين‌جور مقصدها بسيار وابسته به فصل‌هاي مختلف هستند. مثلن اگر شما قصد خريد بليط هواپيما به يكي از كشورهاي اروپايي را داشته باشيد، بهترين قيمت بليط خارجي را در طول ماه‌هاي فوريه و مارچ پيدا خواهيد كرد. حالا اگر در فصل تابستان بخواهيد در همان مسير سفر كنيد، بايد حدود دو برابر قيمت بليط هواپيما را در همان مسير بپردازيد. تابستان اروپا، خيلي گران‌تر از آن چيزي است كه فكرش را بكنيد. بنابراين اگر مي‌خواهيد در فصل گران و به مقصدي گران سفر كنيد، بهتر است زمان‌بندي خريد بليط هواپيما را كه در مورد شماره‌ي ۲ توضيح داده شد رعايت كنيد تا حداقل، ضرر نكنيد!

 

وبلاگ زماني كه محك ايرلاين استارت خورد بسياري از مردم در آشفته بازار ارز و سكه سردرگم انتخاب مقصد مناسب براي سفر بودند.


ادامهـ مطلبـ
| ۲۸ مهر ۱۳۹۷ | ۰۳:۵۶:۰۳ | رضا رمضاني
خريد بليط خارجي، بليط خارجي، خريد بليط هواپيما خارجي، بليط خارجي ارزان قيمت، خريد بليط خارجي ارزان، بليط خارجي ارزان،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

جستجوگر

درباره ما

 <~BlogAbout~>
تيك بان خريد اينترنتي بليط هواپيما را ارزان و راحت مي كند. بهترين قيمت بليط هواپيما و چارتر را ارائه مي دهد. سامانه فروش بليط تيك بان محصولي از شركت خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي هفت اورنگ مي باشد كه امكان خريد بليط چارتر و بليط سيستمي هواپيما را ميسر ساخته است. بليط هاي چارتري: بليط هاي لحظه آخري هواپيما هستند كه بدليل عدم تكميل ظرفيت هواپيما و يا رزرو گروهي توسط چارتر كننده با قيمت پايين تر و ارزان تر عرضه مي شوند. شركت خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي هفت اورنگ با همكاري شركاي تجاري خود مجموعه اي از بليط ارزان هواپيما با قيمت چارتري و سيستمي را براي عرضه بصورت آنلاين در سايت خود فراهم كرده است. بليط هاي عرضه شده بگونه اي در دسترس قرار گرفته اند كه امكان خريد اينترنتي بليط هواپيما به صورت آسان، ارزان و مطمئن هواپيما توسط شما فراهم شود و گام نخست يك سفر به يادماندني را تجربه نماييد. توجه داشته باشيد در هرمرحله از استفاده و خريد كه به سوال يا اشكالي برخورديد تيم پشتيباني شركت هفت اورنگ آماده پاسخگويي و مشاوره به شما جهت حل موضوع بوجود آمده است.

رمزینه بارکد

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 12
بازديد ديروز : 9
بازديد كل : 5122

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان