زماني كه محك ايرلاين استارت خورد

زماني كه محك ايرلاين استارت خورد

مقاصد شكم گردي دنيا براي دوستداران غذا

چمدان‌هاي خود را براي امتحان كردن خوراكي‌هاي مختلف در سراسر دنيا ببنديد. اگر هنوز نمي‌دانيد كه به كجا سفر كنيد، با سايت ما همراه شويد. در صورتي كه قصد سفر به اين مناطق را داريد مي توانيد از سايت ما براي تهيه خريد بليط هواپيما آنلاين استفاده كنيد.

به يك آشپز خبره در كرالا تبديل شويد

با بليط هواپيما لحظه آخري به جنوب هندوستان به كلاس‌هاي آشپزي آيشا مانزيل رفته و ضمن تماشاي چشم‌انداز زيباي درياي عرب، آشپزي هم ياد بگيريد. شمال كرالا به خاطر طبخ غذاهاي دريايي و ميوه‌هاي استوايي شهرت بالايي دارد. گردشگران از بازارهاي اين شهر ديدن كرده و براي غذاهاي خود دارچين خريداري مي‌كنند. مسافران در كلاس‌هاي آموزشي فيض موسي، آشپز مسلمان هندي، طرز تهيه خوراكي‌هاي دريايي، برنج و دسرهاي خوشمزه را مي‌آموزند. 

ادامهـ مطلبـ
| ۳۰ تير ۱۳۹۷ | ۰۲:۲۸:۵۷ | رضا رمضاني
بليط هواپيما،

ديدار با وين در كمتر از 24 ساعت

شايد از خود بپرسيد آيا امكان ديدن وين در ۲۴ ساعت وجود دارد؟ بسياري از مردم ممكن است يكي دو روز بيشتر به پايتخت اتريش سفر نكنند و تنها همين قدر به اين شهر اختصاص دهند. پس اگر برنامه داريد كه در يك روز وين را بازديد كنيد بهتر است به شيوه درست اين كار را انجام دهيد. در صورتي كه قصد سفر به وين را داريد مي توانيد از سايت ما براي تهيه بليط هواپيما  استفاده كنيد.

در ۷ پيشنهاد مختلف براي شما آماده كرده‌ايم كه هر پيشنهاد حاوي برنامه‌اي براي ۲۴ ساعت گردش با بليط هواپيما ارزان است. قبل از اين كه به برنامه‌ها برسيم به اين نكته هم اشاره كنيم كه براي گردش يك روزه حتما صبحانه هتل را كنسل كنيد و به جاي آن به يكي از كافه‌ها و رستوران‌هاي شهر سر بزنيد تا در هنگام صرف صبحانه كمي با فضاي شهر نيز آشنا شويد و بدين ترتيب يك ساعت اضافه به دست خواهيد آورد. 

ادامهـ مطلبـ
| ۳۰ تير ۱۳۹۷ | ۰۲:۲۶:۲۳ | رضا رمضاني
بليط هواپيما،

سفري ادبي به قلب استانبول

آيا تابه‌حال سفري براي ملاقات با مشاهير و شخصيت‌هاي بزرگ ادبيات يا نويسنده يك كتاب خاص داشته‌ايد؟ در تركيه اين امكان تا حدي زيادي اندك است، اما مكان‌هايي نظير «موزه معصوميت» در استانبول به دنيايي ساختگي و افسانه‌اي رنگ و بويي واقعي مي‌دهد. در صورتي كه قصد سفر به استانبول را داريد مي توانيد از سايت ما براي تهيه خريد بليط هواپيما آنلاين استفاده كنيد.

يك اثر ادبي تا چه حد مي‌تواند در انتخاب مقصد گردشگري شما نقش داشته باشد؟ محل تولد نويسنده موردعلاقه شما، محل دفن او يا مكان‌هاي نام‌برده شده در شاهكارهاي ادبي مي‌تواند در انتخاب مقصد بعدي سفر شما كافي باشند. ما مي‌دانيم كه گردشگران بسياري براي مشاهده سالن تئاتر Globe به ياد شكسپير در لندن يا خانه توماس هاردي در دورست‌شاير به اين نقاط بعد از سايت هاي معتبر خريد بليط هواپيما سفر مي‌كنند. 

ادامهـ مطلبـ
| ۳۰ تير ۱۳۹۷ | ۰۲:۲۲:۵۶ | رضا رمضاني
بليط هواپيما،

نكاتي براي سفرهاي تك نفره

سفر كردن به تنهايي و بدون همراهي دوستان خانواده شايد بيش از آن چيزي كه فكر مي‌كنيد برايتان جذاب باشد. البته مطمئنا اگر به فكر سفر تنهايي هستيد شايد نگراني‌هايي داشته باشيد. نگراني‌ها از قبيل آشنايي با مردم و پيدا كردن جاي مناسب براي اقامت اما نگراني را كنار بگذاريد و با ما همراه باشيد تا نكاتي را براي يك سفر تنهايي به شما گوشtghزد كنيم. همچنين مي توان قيمت هاي بسيار مناسبي را براي بليط هواپيما  به صورت تك نفره خريداري كنيد.

نكات لازم در صورت سفر با يك تور

حتما به خاطر داشته باشيد كه از راهنماي تور و مسئولين تور سوال كنيد و ميزان پراكندگي مجردين و زوج‌هاي گروه را مطلع شويد. بهتر است كه در يك سفر  با بليط هواپيما لحظه آخري تنها شما مجرد نباشيد و همگي زوج باشند، ممكن است كمي اينجا مشكل ايجاد شود. 

ادامهـ مطلبـ
| ۳۰ تير ۱۳۹۷ | ۰۲:۱۲:۱۳ | رضا رمضاني
بليط هواپيما،

جستجوگر

درباره ما

 <~BlogAbout~>
تيك بان خريد اينترنتي بليط هواپيما را ارزان و راحت مي كند. بهترين قيمت بليط هواپيما و چارتر را ارائه مي دهد. سامانه فروش بليط تيك بان محصولي از شركت خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي هفت اورنگ مي باشد كه امكان خريد بليط چارتر و بليط سيستمي هواپيما را ميسر ساخته است. بليط هاي چارتري: بليط هاي لحظه آخري هواپيما هستند كه بدليل عدم تكميل ظرفيت هواپيما و يا رزرو گروهي توسط چارتر كننده با قيمت پايين تر و ارزان تر عرضه مي شوند. شركت خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي هفت اورنگ با همكاري شركاي تجاري خود مجموعه اي از بليط ارزان هواپيما با قيمت چارتري و سيستمي را براي عرضه بصورت آنلاين در سايت خود فراهم كرده است. بليط هاي عرضه شده بگونه اي در دسترس قرار گرفته اند كه امكان خريد اينترنتي بليط هواپيما به صورت آسان، ارزان و مطمئن هواپيما توسط شما فراهم شود و گام نخست يك سفر به يادماندني را تجربه نماييد. توجه داشته باشيد در هرمرحله از استفاده و خريد كه به سوال يا اشكالي برخورديد تيم پشتيباني شركت هفت اورنگ آماده پاسخگويي و مشاوره به شما جهت حل موضوع بوجود آمده است.

رمزینه بارکد

آمار

افراد آنلاين : 2
بازديد امروز : 22
بازديد ديروز : 11
بازديد كل : 5611

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان