زماني كه محك ايرلاين استارت خورد

زماني كه محك ايرلاين استارت خورد

سفر هوايي: لوكس يا اقتصادي؟

آن‌چه واضح و مسلم است اين است كه سفر، چه از نوع درون‌شهري، چه از نوع برون‌شهري و چه از نوع بين‌المللي‌اش، با ذات زندگي اجتماعي انسان گره خورده است. هركسي، هرچقدر هم كه اهل يك‌جا نشيني باشد، بالاخره چند باري را بسته به اجبار يا اختيار، سفر كرده است.

اين‌روزها، هم‌زمان با پيشرفت صنعت حمل و نقل و بهتر شدن كيفيت ارايه‌ي خدمات و همچنين پيشرفت وسايل نقليه – اتوبوس‌هاي وي-آي-پي و قطارهاي تندرو و سبز – قيمت بليط اين وسايل نقليه هم مطابق خدمات‌شان افزايش پيدا كرده است و نكته‌ي جالب اين‌جاست كه تنها در صنعت حمل و نقل هوايي است كه شما مي‌توانيد نرخ‌هاي مختلفي را براي بليط هواپيما پيش رويتان داشته باشيد و حق انتخاب بيش‌تري داريد و به نوعي مي‌توانيد با رعايت كردن نكاتي براي خريد بليط ارزان هواپيما‌، بليطي كه قيمت‌اش براي‌تان مناسب‌تر باشد را پيدا كنيد.


بد نيست بدانيد كه اين‌روزها، نرخ بليط اتوبوس و بليط قطار، در مسيرهايي كه فاصله‌ي زيادي از هم دارند – مثلن تهران – مشهد – تفاوت فاحشي با هم نداشته و اگر بخواهيم سرعت رسيدن به مقصد، آسايش در هنگام سفر و خدمات مسافرتي را در نظر بگيريم، اتفاقن خريد بليط هواپيما خيلي هم به صرفه‌تر از خريد بليط قطار يا اتوبوس براي آن مقصدها تمام مي‌شود؛

مگر اين‌كه واقعن و بنا به هر دليلي، نخواهيم كه سوار هواپيما بشويم و يا اين‌كه، براي‌مان خيلي فرقي نكند كه يك روزِ كامل در راه باشيم يا دو ساعت! يك‌جورهايي مابه‌تفاوت يك‌روز با دو ساعت، خيلي بيش‌تر از اين‌ها هم مي‌ارزد! خصوصن كه شما امكان پيدا كردن بليط ارزان هواپيما را هم داشته باشيد و بتوانيد نرخ مناسب را هم پيدا كنيد و به اين ترتيب، در زمان و سرمايه‌تان هم صرفه‌جويي كنيد.


 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۵ مهر ۱۳۹۷ | ۰۵:۵۶:۵۴ | رضا رمضاني
بليط ارزان هواپيما، سايت رزرو بليط هواپيما، رزرو بليط هواپيما tikban،

چگونه بليط هواپيما چارتر بخريم؟


بليط هواپيما چارتر، ارزان‌ترين بليطي است كه هر كسي مي‌تواند آن خريداري نمايد ولي خب شرايط خاص خود را دارد. اگر شما قصد سفر تفريحي يا كاري با هواپيما را داشته باشيد، مسلما بليط هواپيما چارتر خيلي ارزان‌تر از خريد بليط هواپيما عادي است. البته تهيه بليط هواپيما چارتر شايد خيلي راحت نباشد و شرايط خاص خود را دارد كه اين شرايط شامل تعداد نفرات و مسافت مسافرت و البته زمان خريد بليط را دارد.


اصولا شركت‌هايي كه قصد دارند تعداد زيادي از كارمندان خود را به يك سفر كاري به صورت ماموريت بفرستند يا افرادي كه قصد سفر تفريحي با همديگر را دارند و تعداد آن‌ها زياد است، اقدام به تهيه بليط هواپيما چارتر مي‌كنند. البته آژانس‌هاي هواپيمايي هم هستند بليط يك پرواز را به صورت كلي خريداري كرده و بعد آن را به صورت چارتري به فروش مي‌رسانند.

 

به هرحال براي خريد بليط هواپيما چارتر بايد به آژانس‌هايي كه در اين زمينه فعاليت مي‌كنند، مراجعه نماييد. دراين مقاله قصد داريم كه چند نكته را گام به گام در خصوص خريد بليط هواپيما چارتر بيان كنيم.


ادامهـ مطلبـ
| ۲۵ مهر ۱۳۹۷ | ۰۵:۵۳:۴۱ | رضا رمضاني
بليط ارزان هواپيما، سايت رزرو بليط هواپيما، رزرو بليط هواپيما tikban،

چگونه از طريق اينترنت، بليط ارزان هواپيما بخريم؟

به گزارش گروه رسانه‌هاي خبرگزاري تسنيم ،از اصلي‌ترين مسائلي كه بايد در زمان سفر به آن توجه ويژه اي داشت؛ موضوع انتخاب بليط هواپيماي مناسب براي سفر است و اين موضوع يكي از اصلي ترين دغدغه هاي مسافران پروازها ي مختلف مي باشد.

در اين مقاله قصد داريم تا توضيح دهيم كه چگونه مي توان سفري امن و ارزان را مهيا كرد؟ كافيست تا توصيه‌هاي زير را عمل كنيد.
 

امروزه با گسترش اينترنت و استفاده مردم از گجت هاي مختلف آنلاين نطير انواع اسمارت فون ها، تبلت ها و لپ تاپ ها،كسب و كارهاي مختلفي فعاليت هاي خود را در دنياي وب و شبكه هاي اجتماعي ادامه دادند و بسياري از آن ها به طور كلي در بستر اينترنت فعاليت مي كنند كه براي مثال يكي از آن ها وب سايت رزرو بليط هواپيماو چارتر سفرمي مي باشد.

براي رزرو بليط هواپيما سابقا مي بايستي كه سختي هاي به نسبت زيادي كشيد. به اين صورت كه گاها بايد در صفوف انتظار آژانس ها مي نشستيد و از طرفي هم شانس بياوريد كه برخورد كارمندان آژانس با شما خوب باشد يا خير!

به گفته وب سايت چوپانان از طرفي قيمت‌ها در آژانس‌‌هاي مختلف يكسان نيست و همين دلايل باعث شده است تا وب سايت هاي رزرو آنلاين بليط هواپيما و بليط چارتر رونق بگيرد.

خريد و تهيه بليط هواپيما ارزان ترفند هاي خاصي دارد. لذا ما در تيك بان ترفند هاي خريد بليط ارزان هواپيما را براي شما شرح مي دهيم تا بتوانيد تصميم درستي يك سفر ارزان قيمت هواپيما داشته باشيد. كند:

    مدل هواپيما (بوئينگ، ايرباس، فوكر و…)
    ساعت دقيق پرواز
    ايرلاين پرواز (هما (ايران اير)، ماهان، معراج، كيش اير، آسمان، ايران اير تور، آتا و…)
    و…

بعد از آن وارد صفحه ثبت اطلاعات مي شويد كه نام، نام خانوادگي، اطلاعات شناسنامه‌اي نظير شماره شناسنامه، كد ملي، تلفن همراه، ايميل و … شما را مي‌پرسد و در انتها، شما را به صفحه پرداخت منتقل مي كند.

در صفحه پرداخت (فرصت زماني شما از وقتي كه يك بليط را رزرو مي كنيد تا زماني كه پرداخت مالي‌تان را انجام مي دهيد، كوتاه است (داراي محدوديت است). زياد تعلل نكنيد).

حال بليط شما آماده است و مي توانيد خيالي راحت به سفري خوش برويد!

ادامهـ مطلبـ
| ۲۵ مهر ۱۳۹۷ | ۰۵:۴۸:۴۱ | رضا رمضاني
بليط ارزان هواپيما، سايت رزرو بليط هواپيما، رزرو بليط هواپيما tikban،

بليط ارزان هواپيما تهران به مشهد : شهري تاريخي و مذهبي

بليط ارزان هواپيما تهران به مشهد ، آب و هواي تهران در برخي از مواقع سال به حدي آلوده مي شود كه حتي به تعطيلي مدارس و مكان هاي دولتي مي كشد. در اين مواقع بسياري از افراد ترجيح مي دهند به مسافرتي هر چند كوتاه بروند يا در تعطيلات نوروزي بسياري از مردم كشورمان از جمله تهران راهي سفر مي شوند، به طور حتم مي توان گفت مشهد گزينه اي مناسب و بي نظير براي اين مواقع از روزهاست. بعد از رزرو بليط ارزان هواپيما تهران به مشهد از جمله مسايل مهمي كه به ذهن شما خطور مي كند ، مسئله ي اقامت و حمل و نقل در پايتخت مذهبي كشور مي باشد. خريد بليط هواپيما را با تيك بان تجربه كنيد.

بليط ارزان هواپيما تهران به مشهد : محل اقامت

اگر هدف شما در اين سفر فقط و فقط زيارت حرم آقا علي بن موسي الرضا مي باشد يا اينكه براي تفريح و گردشگري به اين شهر مقدس سفر مي كنيد، بهتر است براي محل اقامت خود از هتل ها و اقامتگاه هاي نزديك حرم يا نزديك مراكز تفريحاتي و بازارها استفاده كنيد، زيرا با اين كار در هزينه هاي رفت و آمدتان صرفه جويي مي كنيد. بليط ارزان هواپيما تهران به مشهد و قيمت بليط هواپيما ، شما با سفر به شهر امام رضا(ع) ديگر نگران رفت و آمدتان در اين شهر نخواهيد بود زيرا به دليل مسافرت بسياري از زائران حرم مطهر امام رضا(ع) به مشهد، اين شهر از سيستم حمل و نقل عمومي خوبي برخوردار است.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۵ مهر ۱۳۹۷ | ۰۵:۴۵:۴۲ | رضا رمضاني
بليط ارزان هواپيما، سايت رزرو بليط هواپيما، رزرو بليط هواپيما tikban،

بليط ارزان فرصتي عالي براي سفر

بليط ارزان قيمت، يكي از اولين گزينه هايي است كه قبل از سفر به ذهنتان خطور مي كند. حتما شما هم بارها و بارها به اين خريد يك بليط ارزان فكر كرده ايد. گرچه فروش بليط با قيمتي كمتر نه تنها براي هواپيما بلكه براي قطار رجا ، بليط اتوبوس و كشتي هم مي باشد اما تهيه بليط با قيمت ارزان براي هواپيما براي بسياري از افراد يك رويا به نظر مي آيد. جالب است بدانيد كه اين يك رويا نيست و خريد بليط ارزان قيمت هواپيما و بليط هواپيما چندان هم عجيب و غريب و دور از ذهن به نظر نمي رسد .بليط ارزان قيمت : پروازهاي سيستمي يا چارتر؟

فروش بليط هواپيما به دو شيوه سيستمي و چارتر است . اين دو با هم كاملا متفاوت هستند، بنابراين در هنگام خريد بليط هواپيما بايد به نوع بليط دقت نماييد. بسياري از آژانس هاي مسافربري در ايام خاص و براي تاريخي مشخص اقدام به خريد و فروش بليط هاي هواپيما مي نمايند كه براي اين كار ابتدا خودشان كليه صندلي هاي هواپيما را براي يك روز يا يك زمان مشخص خريداري مي نمايند سپس بليط ها را با قيمت بيشتري مي فروشند كه به اين نوع فروش بليط چارتر مي گويند.

بليط ارزان قيمت : فروش سيستمي

در روش فروش بليط سيستمي ، شركت هاي هواپيمايي بليط را مستقيما به مسافران مي فروشند و قيمت بليط ها ثابت است البته بنا به تاريخ پرواز قيمت بليط ها متغير است . در اين روش براي كودكان كمتر از دوازده سال قيمت بليط كمتر است . اين نوع بليط براي خطوط هوايي ثابت هستند و هر روز وجود دارند شما مي توانيد به راحتي نرخ بليط هاي سيستمي را به صورت آنلاين مشاهده كنيد و بر حسب تاريخ پروازتان ارزان قيمت ترين بليط را بيابيد.

بليط ارزان قيمت هواپيما = ارزان ترين و كمترين قيمت در بين همه ي بليط ها ؟ براي خريد بليط ارزان قيمت يكي از مهم ترين مزايا اين است كه شما مي توانيد پايين ترين قيمت را در بين كليه بليط هاي موجود در هر تاريخي پيدا كنيد . تنها با يك جستجو در سايت و به صورت آنلاين مي توانيد از كليه قيمت هاي يك مقصد در هر تاريخي چه به صورت سيستمي و چه به صورت چارتر آگاه شويد . خريد بليط ارزان قيمت و بليط ارزان هواپيما صرفا پيدا كردن يك بليط با قيمت ارزان نيست بلكه خريد بليطي است كه از همه بليط ها ارزان تر است.


ارزان ترين قيمت بليط هاي چارتر و ارزان ترين قيمت بليط هاي سيستمي را شما مي توانيد به آساني مشاهده كنيد و به دلخواه انتخاب نماييد. اگر اهل گشت و گذار در اينترنت باشيد به راحتي مي توانيد از آخرين قيمت بليط هاي هواپيما آگاه شويد . نكات مهم به هنگام خريد آنلاين بليط ارزان قيمت هواپيما • قبل از اينكه وارد سايت مورد نظر شويد و قبل از اينكه مراحل خريد اينترنتي بليط هواپيما تيك بان را انجام دهيد بايد از داشتن رمز دوم اطمينان حاصل كنيد . اگر شما مشخصات لازم براي پرداخت آنلاين نداريد؛ به راحتي مي توانيد رمز دوم كارت را با مراجعه به يكي از دستگاههاي ATM يا خودپرداز بانك صادر كننده كارت تهيه كنيد.


براي خريد اينترنتي رمز دوم ، تاريخ انقضا و كد CVV2 لازم است پس از اين كار به راحتي مي توانيد خريد را انجام دهيد. • به هنگام خريد اينترنتي بليط ارزان قيمت هواپيما توجه كنيد كه صفحه پرداخت با ادرس پرداخت اينترنتي بانك مورد نظرتان مطابقت داشته باشد و براي اين كار از صحت آدرس اينترنتي صفحهاي كه در آن هستيد اطمينان حاصل كنيد. • هيچگاه اطلاعات مربوط به رمز دوم كارتتان را در اختيار هيچكس قرار ندهيد و هر چند وقت يكبار آن را تغيير دهيد .

وبلاگ زماني كه محك ايرلاين استارت خورد بسياري از مردم در آشفته بازار ارز و سكه سردرگم انتخاب مقصد مناسب براي سفر بودند.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۶ مهر ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۲:۴۹ | رضا رمضاني
،

تهيه بليط هواپيماي ارزان در سريع ترين زمان

چگونه بليط ارزان قيمت هواپيما بخريم؟ بليط هواپيما ارزان قيمت، در اين مطلب سعي ميشود كه نحوه خريد كردن بليط هواپيما در شرايطي كه قيمت بليط نسبت به شرايط نرمال پايين تر باشد كمي توضيح داده شود تا به سوالات كساني كه براي خريد بليط هواپيما ارزان قيمت به دنبال راهكارهاي مناسب مي گردند تا حدي پاسخ داده شود.

در حالت كلي وقتي كه يك آژانس هواپيمايي يا چارتركننده، بليط هاي يك پرواز را خريداري نموده باشد هر چه كه به پايان تايم فروش بليط ها نزديك شويم چارتر كننده براي جلوگيري از ضرربيشتر بليط هاي خود را ارزانتر مي فروشد. احتمالاً اصطلاح بليط دقيقه آخري يا تور لحظه آخري يا به قول معروف بليط دقيقه ي نودي به گوش خيليها آشنا باشد. مفهوم اين بليط دقيقه نودي به اين معنا است كه شركت چارتر كننده تا آخرين لحظه قيمت را پايين مي آورد به اميد اينكه صندلي هاي بيشتري را به فروش برساند اما وقتي مطمئن مي شود كه فرصت زيادي از زمان فروش بليط باقي نمانده است و اين امكان وجود دارد كه پرواز با صندليهاي خالي انجام شود، شروع به فروش بليط هواپيما به قيمت بسيار پايين ميكند. مثلا يك بليط خارجي با عنوان بليط هواپيما استانبول مي تواند در آخرين لحظات پرواز با قيمت كمتري به فروش برسد.


بليط هواپيما ارزان قيمت : قيمت بليط ها

بطور مثال امكان دارد قيمت اين بليط ها گاهي به ده تا پانزده درصد قيمت اصلي بليط هم برسد. به هر حال ده تا پانزده درصد قيمت اصلي از صفر و جريمه هاي احتمالي از طرف شركت هواپيمايي بابت صندلي هاي خالي براي چارتركننده بهتر مي باشد. اما اين مدل خريد كردن بليط فقط براي كساني مفيد مي باشد كه برنامه ريزي طولاني مدت براي سفر خود نداشته باشند و هميشه به قول معروف يك چمدان آماده و بسته شده در خانه داشته باشند.اين مورد كه در يك پرواز خاص و يا يك تور خاص براي چارتر كننده پيش مي آيد در مورد سياستهاي كلي شركت هاي چارتر كننده نيز اتفاق ميافتد. بدين معني كه پروازهايي كه در تايم هاي پر مسافر و يا تايم هاي شلوغ اتفاق ميافتد، بليط هواپيما به بهاي بيشتري از قيمت پايه و در تايم هايي كه در طي سال يك مقصد مورد نظر از تقاضاي سفر كمتري برخوردار ميباشد، بليط هواپيما ارزان قيمت و بليط چارتر به فروش مي رسد. در توجيه اين سياست از طرف شركتهاي چارتر كننده بايد گفت كه در طول يك سال ميزان سود و ضرر را با هم در مقياس سالانه ميسنجند و چنين تخفيف هايي را براي ايام كم ترافيك براي مقصد هاي مشخصي در نظر مي گيرند.


به عنوان مثال شهر استانبول تركيه در تابستان به دليل تعطيلي مدرسه ها و مطلوب بودن شرايط آب و هوا مقصد گردشگران بسياري مي باشد. ولي در زمستان ميزان كمتري از گردشگران تمايل به حضور در اين شهر را دارند. البته در همين فصل پاييز و زمستان كه شهر استانبول تقاضاي سفر كمتري را نسبت به تابستان دارد، در بعضي از ايام كه وارد كنندگان پوشاك براي خريدهاي فصلي به اين شهر سفر مي كنند، بليط هواپيما گران مي باشد كه حتما بايد رزرو هتل استانبول را نيز انجام داد وگرنه با رزرو هتل به مشكل بر مي خوريد. اما در مواقعي كه فروشندگان لباس خريد خود را انجام داده اند و فصل حراج پوشاك در استانبول به پايان رسيده است مي توان بليط هواپيما ارزان قيمت شهر استانبول را با هزينه بسيار پايين تر از تابستان تهيه نمود.

 

ادامهـ مطلبـ
| ۱۶ مهر ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۱:۱۵ | رضا رمضاني
،

چرا خريد اينترنتي بليط قطار

خريد بليط قطار در مقايسه با ساير وسايط حمل و نقل اقتصادي تر نيز است. اگر شما استعلامي از قيمت هاي همه وسايط حمل و نقل به سمت مقصدتان بگيريد متوجه خواهيد شد كه قيمت و هزينه بليط قطار نسبت به آنها اقتصادي تر و منطقي تر است.

از طرفي سفر با قطار، در مسيرهاي طولاني خيلي راحت تر و امن تر است. البته در اين بين سفر هوايي حرف اول را مي زند اما اگر اهل اينگونه سفر نباشيد سفر با قطار گزينه مناسبي براي مسافرت مي باشد. خريد بليط قطار اينترنتي به شما مجال مي دهد در كوپه و تخت خودتان استراحت كافي داشته باشيد و نگران جاده ها و پيچ هاي آن نباشيد و از طرفي وقتي به مقصد خود مي رسيد با آمادگي از قطار پياده شويد و هيچ خستگي نداشته باشيد.


و از همه اينها مهمتر، هزينه سفر متناسبي را نيز متحمل شويد و نسبت به هواپيما و اتوبوس سفر خودتان را ارزان تر به مقصد برسانيد. براي سفرهاي داخلي قطار مناسب ترين و دسترس پذيرترين انتخاب است كه به همراه خريد بليط قطار اينترنتي گزينه آرامش و راحتي بيشتر نيز به آن افزوده مي شود. فرآيند خريد بليط قطار اينترنتي به حدي آسان است كه همه مسافران با دسترسي به اينترنت مي تواند بدون محدوديت زماني و مكاني آن را تهيه كنند و انواع متنوع قطارها را براي سفرشان انتخاب كنند.

اگر شما جزء افرادي هستيد كه مي خواهيد زودتر به مقصد برسيد مي توانيد قطارهاي سريع السير را براي مسافرت تان انتخاب نماييد و سرعت و دقت و ايمني را با هم تجربه كنيد. اگر شما تا به حالا، خريد بليط قطار به صورت اينترنتي را تجربه نكرده ايد مي توانيد همين حالا دست به كار شويد. وارد سايت تيك بان بشويد و با چند كليك ساده به خواسته خودتان برسيد و بعد فقط به فكر بستن وسايل و كيف و چمدان سفرتان باشيد و راه بيفتيد.https://train.tikban.com

وبلاگ زماني كه محك ايرلاين استارت خورد بسياري از مردم در آشفته بازار ارز و سكه سردرگم انتخاب مقصد مناسب براي سفر بودند.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۶ مهر ۱۳۹۷ | ۰۹:۲۹:۴۶ | رضا رمضاني
،

5 شهر اروپايي كه مي شود بليط هواپيماي ارزاني براي سفر به آنها تهيه كرد

بليط ارزان هواپيما، شما بيشتر زمان خودرا صرف روياي تعطيلات عالي در اروپا كرده ايد . ولي بيشتر پول خود را صرف ضروريات و هزينه هاي پيش بيني نشده مي كنيد. بدهي هاي زيادي بالا آورده ايد و بايد كاري كنيد ( شما قصد نداريد هاور برد بخريد؟ ) اگر شما ميخواهيد امسال بيشتر سفر كنيد و پول نداريد منتظر شماره هاي شانسي قرعه كشي نباشيد كه به شما برسد. قبل از اينكه به سن بازنشستگي برسيد سفر كنيد. براي لذت از سفر و دستيابي به بليط ارزان هواپيما بايد از اين نكات پيروي كنيد.


بليط ارزان هواپيما با توجه به بودجه شركت هاي هواپيمايي


اگر مي خواهيد تا حد امكان به بليط ارزان هواپيما با كمترين نرخ نزديك شويد بهترين راه شركت هاي هواپيمايي تخفيف دار مي باشد. شركت هاي هواپيمايي تخفيف دار كه مدت زيادي در اين قاره فعاليت كرده به سرتاسر اقيانوس اطلس خدمات رساني مي كنند. تعدادي از رقبا براي پول شما رقابت مي كنند و بليط ارزان هواپيما به پاريس و آمستردام را از شهرهاي آمريكا پيشنهاد مي كنند. مركز هاي فعاليت شركت هاي هواپيمايي اروپايي در سراسر اروپا از جمله شهرهاي لندن، بارسلونا و رم مستقر هستند. پروازها با هريك از آنها با هزينه كمتر از 200 دلار كار بسيار ساده اي است. تهيه بليط ارزان هواپيما نقش مهمي در يك سفر آسان دارد.
ادامهـ مطلبـ
| ۱۶ مهر ۱۳۹۷ | ۰۹:۲۸:۱۸ | رضا رمضاني
،

بليط چارتر ارزان

بليط چارتر ارزان قيمت، ما قصد داريم در اين مقاله بليط چارتر و شيوه ارزان تهيه كردن اين نوع بليط رو به شما دوستان عزيز توضيح بدهيم، اگر كاستي در اين مقاله مشاهده كرديد ما پيشاپيش از شما عذر خواهي مي كنيم. خريد بليط هواپيما تيك بان سعي مي كند تا بهترين ها را به شما بدهد.

بليط چارتر در كنار بليط سيستمي يكي از انواع بليط هواپيما به شمار مي آيد كه مزايا و معايبي دارد ولي اگر اين قوانين و ترفند هايي كه ما در اينجا به شما آموزش مي دهيم را رعايت كنيد حتما مي توانيد بليط چارتر ارزان قيمت تهيه كنيد و هزينه سفر خود را به طرز شگفت انگيزي كاهش دهيد.

بليط چارتر ارزان قيمت : مرتب سايت ها را چك كنيد

اگر براي يك مسافرت خاص برنامه ريزي كرده ايد حتما از چند هفته قبل براي روز مورد نظر مرتب سايت هاي مختلف را چك كنيد تا بتوانيد بليط چارتر ارزان قيمت مناسب تهيه كنيد، شايد باور اين كمي مشكل باشد كه بارها مشاهده شده در بعضي مواقع قيمت بليط هواپيما در يك مسير مشخص تا يك ميليون نوسان قيمت داشته و به طور مرتب كم و زياده شده است.

بليط چارتر ارزان قيمت شما در بعضي مواقع با كمترين قيمت روبه رو مي شويد ما به شما توصيه مي كنيم اگر بليط ارزان شد حتما خريد كنيد و طمع نكنيد كه هنوز ارزان تر خواهد شد، در بسياري مواقع چند دقيقه بعد قيمت همان بليط بسيار گران شده و فقط حسرت خريد نكردن براي فرد خريدار باقي مانده است، يادمان باشد كه تكنولوژي بسيار پيشرفت كرده و شركت هاي هواپيمايي نيز در سايت هاي خود ار الگوريتم هاي پيچيده براي كسب سود بيشتر استفاده مي كنند، در زمان جستجو براي خريد بليط چارتر ارزان قيمت و بليط ارزان هواپيما حتما مشاهده خواهيد كه قيمت ها به صورت لحظه اي بالا و پايين مي شود و شما را دقيقا ياد معاملات بازار بورس مي اندازد.

چك كردن و جستجو مرتب بليط هيجان بسيار زيادي دارد و ممكن است بعد از مدتي شما به اين كار معتاد شويد! بليط اتوبوس نيز در تيك بان مهيا بوده و با استعلام بليط اتوبوس مي توانيد سفر زميني را نيز تجربه كنيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۶ مهر ۱۳۹۷ | ۰۹:۲۶:۵۸ | رضا رمضاني
،

رزرو بليط - نكات و توصيه

چقدر پيشبيني ميكنم كه پرواز كنم؟ - بهترين زمان براي خريد بليط هواپيما براي پرواز در شمال امريكا 60 روز پيش است. براي سفرهاي بين المللي به آسيا و اقيانوس آرام، بهترين زمان براي خريد 5 ماه پيش است. براي پرواز بين شمال امريكا و اروپا بهترين زمان 6 ماه پيش است. و براي پروازهاي درون اروپا بهترين زمان براي خريد به محض اين كه بليط ها در دسترس قرار مي گيرند (معمولا 6 تا 10 ماه پيش) است.
بهترين روزها براي پرواز چيست؟ خطوط كوچكترين و فرودگاه هاي بي خطر ترين در يكشنبه (بهترين) و شنبه (دوم بهترين) زماني كه مسافران مسافرتي نمي سفر.
بهترين روزها براي خريد بليط چه هستند؟ - مزاياي آماري بسيار كمي براي خريد بليط در تعطيلات آخر هفته وجود دارد، اما بسياري از متغيرهاي ديگر وجود دارد كه بر روي اين موضوع تمركز ندارم.
بهترين خطوط هوايي در ايالات متحده چيست؟ ويرجين آمريكا، جت آبي و آلاسكا.
بهترين خطوط هوايي بين المللي چيست؟ امارات، هواپيمايي قطر، خطوط هوايي سنگاپور، و Cathay Pacific.
بهترين كارت اعتباري هواپيمايي چيست؟ كارت تعويض سفير ياقوت كبود (سفر بين المللي) و United MileagePlus Explorer Card (سفر داخلي).
با داشتن ايده خوبي از اين كه صنعت چگونه كار مي كند، گزينه هاي مختلف براي خريد بليط هاي هواپيمايي و نحوه دريافت بهترين معامله و ارزان ترين قيمت بليط مي تواند كل تجربه اولين گام براي برنامه ريزي سفر شما باشد.
من زير افكار من در مورد يافتن كرايه هاي ارزان قيمت و چگونگي برنامه ريزي مسير، انتخاب يك شركت هواپيمايي و جستجو براي بهترين معاملات بليط توضيح خواهم داد.
اما ابتدا قصد دارم با مراحل پاياني كه هنگام جستجو براي پرواز استفاده مي كنم شروع كنم.
پروازهاي ارزان براي تعطيلات تعطيلات.
سالن خروج فرودگاه در سانتوريني، يونان.
چگونه براي پيدا كردن پروازهاي ارزان

ادامهـ مطلبـ
| ۱۶ مهر ۱۳۹۷ | ۰۹:۲۴:۴۴ | رضا رمضاني
،

جستجوگر

درباره ما

 <~BlogAbout~>
تيك بان خريد اينترنتي بليط هواپيما را ارزان و راحت مي كند. بهترين قيمت بليط هواپيما و چارتر را ارائه مي دهد. سامانه فروش بليط تيك بان محصولي از شركت خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي هفت اورنگ مي باشد كه امكان خريد بليط چارتر و بليط سيستمي هواپيما را ميسر ساخته است. بليط هاي چارتري: بليط هاي لحظه آخري هواپيما هستند كه بدليل عدم تكميل ظرفيت هواپيما و يا رزرو گروهي توسط چارتر كننده با قيمت پايين تر و ارزان تر عرضه مي شوند. شركت خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي هفت اورنگ با همكاري شركاي تجاري خود مجموعه اي از بليط ارزان هواپيما با قيمت چارتري و سيستمي را براي عرضه بصورت آنلاين در سايت خود فراهم كرده است. بليط هاي عرضه شده بگونه اي در دسترس قرار گرفته اند كه امكان خريد اينترنتي بليط هواپيما به صورت آسان، ارزان و مطمئن هواپيما توسط شما فراهم شود و گام نخست يك سفر به يادماندني را تجربه نماييد. توجه داشته باشيد در هرمرحله از استفاده و خريد كه به سوال يا اشكالي برخورديد تيم پشتيباني شركت هفت اورنگ آماده پاسخگويي و مشاوره به شما جهت حل موضوع بوجود آمده است.

رمزینه بارکد

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 36
بازديد ديروز : 11
بازديد كل : 5625

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان