زماني كه محك ايرلاين استارت خورد

زماني كه محك ايرلاين استارت خورد

قيمت بليط هواپيما تيكبان و علي بابا

علي‌بابا و تيك بان بزرگترين و معتبرترين وبسايت خريد اينترنتي بليط هواپيما، قطار و اتوبوس در كشور است كه در سال اخير با شعار تجربه شايسته سفر كار خود را آغاز كرد. فروش بليط هواپيما براي پروازهاي داخلي اولين خدمتي بود كه علي‌بابا به مشتريان عرضه كرد و پس از مدت كوتاهي، بليط هواپيماي خارجي، بليط قطار و بليط اتوبوس هم به سبد محصولات آن اضافه شد. 


خريد اينترنتي بليط هواپيما تيكبان ، قطار و اتوبوس به كاربران كمك مي‌كند تا در وقت و هزينه‌هاي خود صرفه‌جويي كنند. سايت علي‌بابا اين افتخار را دارد كه در راستاي رفاه حال همراهان خود، ۱۰۰ درصد پروازهاي تمامي خطوط هواپيمايي داخلي، شامل پروازهاي سيستمي و پروازهاي چارتر را به مشتري ارائه مي‌دهد. همچنين با عقد قرارداد همكاري با ۱۵ ايرلاين خارجي توانسته فهرست كاملي از پروازهاي بين‌المللي با فرودگاه فرانكفورت را به مشتريان خود ارائه كند.

 براي بليط هواپيماي تيكبان ، تقويم قيمتي روي سايت قرار گرفته تا مشتريان بتوانند با جست‌و‌جو در آن، با توجه به زمان سفر خود بهترين و مناسب‌ترين قيمت بليط هواپيما را پيدا كنند. در زمينه خريد بليط چارتر، علي‌بابا مطمئن‌ترين گزينه است؛ چرا كه براي پروازهاي داخلي با بهترين چارتركننده‌ها قرارداد دارد و استرداد آنلاين پروازهاي كنسل شده را تضمين مي‌كند.


با اضافه شدن پروازهاي خارجي علي‌بابا و امكان رزرو فرودگاه امام ، همين امتيازات هنگام خريد بليط هواپيما براي سفرهاي خارجي از طريق سازمان هواپيمايي نيز در اختيار كليه‌ مسافران خواهد بود. علي‌بابا سامانه پيشرو در زمينه خريد بليط قطار است.

بليط همه مسيرها از همه شركت‌هاي ريلي در سايت علي‌بابا موجود است تا كاربران بتوانند قيمت و امكانات قطارها را با يكديگر مقايسه كرده و بهترين گزينه را انتخاب كنند. در علي‌بابا امكان خريد آنلاين بليط اتوبوس در تمام مسيرهاي داخل كشور فراهم شده است. هنگام بليط هواپيما تيك بان و علي بابا و قاصدك 24  مي‌توانيد قيمت‌ها و امكانات ناوگان شركت‌هاي مختلف اتوبوسراني را با هم مقايسه و مناسب‌ترين گزينه را انتخاب كنيد. با علي‌بابا هميشه بهترين‌ها را خواهيد داشت و تجربه شايسته سفر را لمس خواهيد كرد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۱:۵۲:۳۰ | رضا رمضاني
،

جستجوگر

درباره ما

 <~BlogAbout~>
تيك بان خريد اينترنتي بليط هواپيما را ارزان و راحت مي كند. بهترين قيمت بليط هواپيما و چارتر را ارائه مي دهد. سامانه فروش بليط تيك بان محصولي از شركت خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي هفت اورنگ مي باشد كه امكان خريد بليط چارتر و بليط سيستمي هواپيما را ميسر ساخته است. بليط هاي چارتري: بليط هاي لحظه آخري هواپيما هستند كه بدليل عدم تكميل ظرفيت هواپيما و يا رزرو گروهي توسط چارتر كننده با قيمت پايين تر و ارزان تر عرضه مي شوند. شركت خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي هفت اورنگ با همكاري شركاي تجاري خود مجموعه اي از بليط ارزان هواپيما با قيمت چارتري و سيستمي را براي عرضه بصورت آنلاين در سايت خود فراهم كرده است. بليط هاي عرضه شده بگونه اي در دسترس قرار گرفته اند كه امكان خريد اينترنتي بليط هواپيما به صورت آسان، ارزان و مطمئن هواپيما توسط شما فراهم شود و گام نخست يك سفر به يادماندني را تجربه نماييد. توجه داشته باشيد در هرمرحله از استفاده و خريد كه به سوال يا اشكالي برخورديد تيم پشتيباني شركت هفت اورنگ آماده پاسخگويي و مشاوره به شما جهت حل موضوع بوجود آمده است.

رمزینه بارکد

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 32
بازديد ديروز : 11
بازديد كل : 5621

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان