زماني كه محك ايرلاين استارت خورد

زماني كه محك ايرلاين استارت خورد

آفريقا و جاذبه هاي گردشگري ناب آن

شرق آفريقا منطقه‌اي است پر از فعاليت‌ها و تفريحات و چيزهاي ديدني و جذابي كه غيرقابل باور هستند!‌ هايكينگ به بالاي قله‌ي كليمانجارو، تجربه‌ي حضور در ساواناي پهناور سرنگتي، پياده‌روي‌هاي طولاني در كنار گوريل‌هاي كوهي در معرض انقراض در كشور رواندا و تماشاي شكوه و ابهت شيرها در پارك ملي ماساي مارا كشور كنيا از نزديك همه‌ وهمه در بين جاذبه‌هاي طبيعي و گردشگري شناخته‌شده آفريقا هستند كه در ليست مقاصد سفر اكثر توريست‌ها با خريد بليط هواپيما علي بابا به آفريقاي شرقي ديده‌ مي‌شوند؛

با اينكه همه‌ي اين كارها و مكان‌ها بي‌شك فوق‌العاده هيجان‌انگيز هستند، اما در اين منطقه جاذبه‌ها و ماجراجويي‌هاي زياد ديگري وجود دارد كه همه سراغ آن‌ها نمي‌روند و گردشگرهاي با دل‌ و جرات نبايد از دست بدهند. براي سفر به اين مكان ها مي توانيد با استفاده از تهيه خريد بليط هواپيما آنلاين اقدام به سفر به اين كشور كنيد. 

 

ادامهـ مطلبـ
| ۳۰ تير ۱۳۹۷ | ۰۳:۲۶:۳۵ | رضا رمضاني
بليط هواپيما،

هتل هاي نيجريه و سفر هوايي به آن كشور

هتل‌هاي كوچك در ميان مسافران به دليل طراحي، دنج بودن، ظاهر عجيب‌وغريب، موقعيت مكاني، خدمات و فرهنگ بسيار محبوب هستند. تمامي اين ويژگي‌ها به همراه سطح قابل قبولي از خدمات حرفه‌اي، اين هتل‌ها را به مكان‌هايي جذاب براي افرادي تبديل مي‌كند كه به دنبال لذت بردن از جنبه‌هاي بهتر و مدرن‌تر زندگي هستند. نيجريه نيز داراي ۱۰ هتل كوچك محبوب است كه براي سفر به اين مكان ها مي توانيد با استفاده از تهيه بليط هواپيما اقدام به سفر به اين كشور كنيد.

هتل Wheatbaker

امتياز خدمات هتل Wheatbaker از نظر مسافران بسيار بالا است. امكانات اين هتل نظير پوشش سراسري اينترنت بعد از بليط هواپيما ارزان در محوطه‌هاي آن، يك اسپاي لوكس و يك محوطه استخر دنج، همگي در جهت رفاه حال مسافران در محيطي گرم و صميمي فراهم شده‌اند. اين هتل همچنين در حال تبديل شدن به يك معيار شاخص براي عادت‌هاي سبك زندگي در شهر لاگوس است.

 

ادامهـ مطلبـ
| ۳۰ تير ۱۳۹۷ | ۰۳:۱۸:۲۸ | رضا رمضاني
بليط هواپيما،

فستيوال عكس لاگوس؛ داستاني تصويري از حقيقت آفريقا

نمايشگاه‌هاي عكس در فستيوال اخير عكس لاگوس در سال ۲۰۱۷ نشانه‌هايي از پيشرفت و تكامل عكاسي در قاره آفريقا بودند. اين فستيوال به ابزاري عالي براي نمايش حقايقي از تجربيات آفريقايي‌ها تبديل شده بود.

درنهايت، اين فستيوال از نظر بصري نتايجي كاملا ارزشمند و تهييج كننده داشت. به‌علاوه اين فستيوال سبب گسترش تلاش‌ها براي رونق صنعت عكاسي هنري در اين قاره شد. براي بازديد از آفريقا اين قاره بكر مي توانيد به مراجعه به سايت اقدام به تهيه سايت معتبر خريد بليط هواپيما نماييد.

هشتمين فستيوال سالانه

هشتمين فستيوال سالانه عكس لاگوس بين ۲۴ نوامبر تا ۱۵ دسامبر شاهد حضور ۴۰ عكاس آفريقايي با حوزه فعاليت در قاره آفريقا و فراتر از آن بود. اين فستيوال در مكان‌هاي هنري و عمومي مشهور شهر لاگوس برگزار شد و بازديدكنندگان را به حضور در نمايشگاه‌ها، كارگاه‌هاي آموزشي و سخنراني‌ها بعد از خريد بليط هواپيما ايران اير ترغيب مي‌كرد.ادامهـ مطلبـ
| ۳۰ تير ۱۳۹۷ | ۰۳:۰۷:۲۴ | رضا رمضاني
بليط هواپيما،

بهترين رستوران‌هاي شهر لاگوس در نيجريه

لاگوس به‌عنوان پرجمعيت‌ترين شهر نيجريه، يكي از شهرهاي بزرگ قاره آفريقا با تنوع گسترده محسوب شده و به لطف درخشش در عرصه هنر، موسيقي و خوراكي، مقصد فرهنگي اين كشور به شمار مي‌آيد. ما نگاهي به ۱۰ رستوران برتر شهر لاگوس انداخته ايم. مي توانيد با تهيه بليط هواپيما از وبسايت ما سفر خود را به نيجريه و بهترين رستوران‌هاي شهر لاگوس در نيجريه را امتحان كنيد.

ويلا مديچي (Villa Medici)

ويلا مديچي را مي‌توان رستوراني مشهور در لاگوس ناميد كه بعد از خريد بليط هواپيما علي بابا از فرهنگ غذايي اروپايي تاثير پذيرفته است. اين رستوران همچنان در حال افزودن به شهرت و جايگاه خود در طول ۱۵ سال اخير بوده و توانسته است به يكي از گزينه‌هاي محبوب مردم محلي تبديل شود. منوي اين رستوران تحت تاثير غذاهاي فرانسوي بوده و مي‌توان در آن پاي قورباغه به همراه حلزون را مشاهده كرد. اين خوراكي‌ها به‌طور ايده آل با انواع نوشيدني‌ها همراه شده‌اند. به‌علاوه گزينه‌هاي سرو غذا در محيط‌هاي باز و اختصاصي به‌منظور تجربه‌اي خاطره‌انگيز از شهر لاگوس نيز ديده مي‌شود.

ادامهـ مطلبـ
| ۳۰ تير ۱۳۹۷ | ۰۲:۵۵:۲۰ | رضا رمضاني
بليط هواپيما،

با برترين موزه‌هاي نيجريه آشنا شويد

به‌عنوان يك گردشگر، صرف‌نظر از علاقه يا عدم علاقه شما به تاريخ و هنر، توصيه مي‌شود كه حتما از موزه‌هاي محلي مقصد خود در طول سفر با بليط هواپيما لحظه آخري بازديد كنيد. اگر روزي به نيجريه سفر كرديد، حتما به سراغ ۱۰ موزه در محبوب‌ترين شهرهاي اين كشور برويد.

وضعيت اين موزه‌ها ممكن است به‌خوبي بهترين موزه‌هايي كه قبلا به ديدار آن‌ها رفته‌ايد نباشد، اما قطعا چيزهاي فراواني به شما مي‌آموزند. سايت ما نگاهي به برترين موزه‌هاي نيجريه انداخته است. مي توانيد با تهيه خريد بليط هواپيما آنلاين از وبسايت ما سفر خود را به نيجريه و موزه هاي آن كشور انجام دهيد.

موزه ملي شهر بنين

اين موزه خانه شمار زيادي از اشياء سفالي، برنزي و آهني در نيجريه است. در دهه ۱۹۴۰، اين موزه به‌طور اختصاصي در كاخ اوبا (Oba) قرار داشت. بااين‌حال اين موزه در دهه ۱۹۷۰ جابجا شد و به يك مركز عمومي بدل گشت. موزه ملي شهر بنين داراي سه گالري است.

مردم بنين در گذشته به خاطر مهارت بالا در قالب‌گيري اشياء فلزي از جنس آهن و برنز شهرت داشتند. متاسفانه، برخي از اشياء عتيقه متعلق به اين دوران، تنها در عكس‌ها قابل‌مشاهده است. دليل اين نابودي، حمله بريتانيا در سال ۱۸۹۷ است.

 

ادامهـ مطلبـ
| ۳۰ تير ۱۳۹۷ | ۰۲:۴۹:۵۵ | رضا رمضاني
بليط هواپيما،

سفرنامه آذربايجان از مت بن راد

اين مطلب را از زبان گردشگري به نام Matt Rudd مي‌خوانيم. همچنين در صورتي كه پس از خواندن اين متن علاقه به سفر به آذربايجان را پيدا كرديد مي توانيد با تهيه بليط هواپيما از وبسايت ما سفر خود را انجام دهيد.

نوح تقريبا اولين و آخرين مسافر به آذربايجان بوده و حتي او هم آن زمان فقط با كشتي‌اش از روي آن رد ‌شده! از آن زمان تا الآن كه ۵۰۰۰ سال مي‌گذرد، آذربايجان با وجود محبوبيتي خاص كه بين متجاوزان به خاكش و صد‌البته شركت‌هاي نفتي داشته‌است، خيلي به ندرت مورد توجه مردم براي سفر به آن و ديدن زيبايي‌هايش بوده‌است.

در اين حد كه هر‌از‌گاهي در كوئيز‌هاي امتحاني ظاهر مي‌شود كه “ كدام كشور است كه با حرف آ شروع مي‌شود؟ “ اما به سختي در ليست مكان‌هاي مورد علاقه‌ي هركس براي سفر ديده مي‌شود.

ادامهـ مطلبـ
| ۳۰ تير ۱۳۹۷ | ۰۲:۳۳:۳۱ | رضا رمضاني
بليط هواپيما،

مقاصد شكم گردي دنيا براي دوستداران غذا

چمدان‌هاي خود را براي امتحان كردن خوراكي‌هاي مختلف در سراسر دنيا ببنديد. اگر هنوز نمي‌دانيد كه به كجا سفر كنيد، با سايت ما همراه شويد. در صورتي كه قصد سفر به اين مناطق را داريد مي توانيد از سايت ما براي تهيه خريد بليط هواپيما آنلاين استفاده كنيد.

به يك آشپز خبره در كرالا تبديل شويد

با بليط هواپيما لحظه آخري به جنوب هندوستان به كلاس‌هاي آشپزي آيشا مانزيل رفته و ضمن تماشاي چشم‌انداز زيباي درياي عرب، آشپزي هم ياد بگيريد. شمال كرالا به خاطر طبخ غذاهاي دريايي و ميوه‌هاي استوايي شهرت بالايي دارد. گردشگران از بازارهاي اين شهر ديدن كرده و براي غذاهاي خود دارچين خريداري مي‌كنند. مسافران در كلاس‌هاي آموزشي فيض موسي، آشپز مسلمان هندي، طرز تهيه خوراكي‌هاي دريايي، برنج و دسرهاي خوشمزه را مي‌آموزند. 

ادامهـ مطلبـ
| ۳۰ تير ۱۳۹۷ | ۰۲:۲۸:۵۷ | رضا رمضاني
بليط هواپيما،

ديدار با وين در كمتر از 24 ساعت

شايد از خود بپرسيد آيا امكان ديدن وين در ۲۴ ساعت وجود دارد؟ بسياري از مردم ممكن است يكي دو روز بيشتر به پايتخت اتريش سفر نكنند و تنها همين قدر به اين شهر اختصاص دهند. پس اگر برنامه داريد كه در يك روز وين را بازديد كنيد بهتر است به شيوه درست اين كار را انجام دهيد. در صورتي كه قصد سفر به وين را داريد مي توانيد از سايت ما براي تهيه بليط هواپيما  استفاده كنيد.

در ۷ پيشنهاد مختلف براي شما آماده كرده‌ايم كه هر پيشنهاد حاوي برنامه‌اي براي ۲۴ ساعت گردش با بليط هواپيما ارزان است. قبل از اين كه به برنامه‌ها برسيم به اين نكته هم اشاره كنيم كه براي گردش يك روزه حتما صبحانه هتل را كنسل كنيد و به جاي آن به يكي از كافه‌ها و رستوران‌هاي شهر سر بزنيد تا در هنگام صرف صبحانه كمي با فضاي شهر نيز آشنا شويد و بدين ترتيب يك ساعت اضافه به دست خواهيد آورد. 

ادامهـ مطلبـ
| ۳۰ تير ۱۳۹۷ | ۰۲:۲۶:۲۳ | رضا رمضاني
بليط هواپيما،

سفري ادبي به قلب استانبول

آيا تابه‌حال سفري براي ملاقات با مشاهير و شخصيت‌هاي بزرگ ادبيات يا نويسنده يك كتاب خاص داشته‌ايد؟ در تركيه اين امكان تا حدي زيادي اندك است، اما مكان‌هايي نظير «موزه معصوميت» در استانبول به دنيايي ساختگي و افسانه‌اي رنگ و بويي واقعي مي‌دهد. در صورتي كه قصد سفر به استانبول را داريد مي توانيد از سايت ما براي تهيه خريد بليط هواپيما آنلاين استفاده كنيد.

يك اثر ادبي تا چه حد مي‌تواند در انتخاب مقصد گردشگري شما نقش داشته باشد؟ محل تولد نويسنده موردعلاقه شما، محل دفن او يا مكان‌هاي نام‌برده شده در شاهكارهاي ادبي مي‌تواند در انتخاب مقصد بعدي سفر شما كافي باشند. ما مي‌دانيم كه گردشگران بسياري براي مشاهده سالن تئاتر Globe به ياد شكسپير در لندن يا خانه توماس هاردي در دورست‌شاير به اين نقاط بعد از سايت هاي معتبر خريد بليط هواپيما سفر مي‌كنند. 

ادامهـ مطلبـ
| ۳۰ تير ۱۳۹۷ | ۰۲:۲۲:۵۶ | رضا رمضاني
بليط هواپيما،

نكاتي براي سفرهاي تك نفره

سفر كردن به تنهايي و بدون همراهي دوستان خانواده شايد بيش از آن چيزي كه فكر مي‌كنيد برايتان جذاب باشد. البته مطمئنا اگر به فكر سفر تنهايي هستيد شايد نگراني‌هايي داشته باشيد. نگراني‌ها از قبيل آشنايي با مردم و پيدا كردن جاي مناسب براي اقامت اما نگراني را كنار بگذاريد و با ما همراه باشيد تا نكاتي را براي يك سفر تنهايي به شما گوشtghزد كنيم. همچنين مي توان قيمت هاي بسيار مناسبي را براي بليط هواپيما  به صورت تك نفره خريداري كنيد.

نكات لازم در صورت سفر با يك تور

حتما به خاطر داشته باشيد كه از راهنماي تور و مسئولين تور سوال كنيد و ميزان پراكندگي مجردين و زوج‌هاي گروه را مطلع شويد. بهتر است كه در يك سفر  با بليط هواپيما لحظه آخري تنها شما مجرد نباشيد و همگي زوج باشند، ممكن است كمي اينجا مشكل ايجاد شود. 

ادامهـ مطلبـ
| ۳۰ تير ۱۳۹۷ | ۰۲:۱۲:۱۳ | رضا رمضاني
بليط هواپيما،

جستجوگر

درباره ما

 <~BlogAbout~>
تيك بان خريد اينترنتي بليط هواپيما را ارزان و راحت مي كند. بهترين قيمت بليط هواپيما و چارتر را ارائه مي دهد. سامانه فروش بليط تيك بان محصولي از شركت خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي هفت اورنگ مي باشد كه امكان خريد بليط چارتر و بليط سيستمي هواپيما را ميسر ساخته است. بليط هاي چارتري: بليط هاي لحظه آخري هواپيما هستند كه بدليل عدم تكميل ظرفيت هواپيما و يا رزرو گروهي توسط چارتر كننده با قيمت پايين تر و ارزان تر عرضه مي شوند. شركت خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي هفت اورنگ با همكاري شركاي تجاري خود مجموعه اي از بليط ارزان هواپيما با قيمت چارتري و سيستمي را براي عرضه بصورت آنلاين در سايت خود فراهم كرده است. بليط هاي عرضه شده بگونه اي در دسترس قرار گرفته اند كه امكان خريد اينترنتي بليط هواپيما به صورت آسان، ارزان و مطمئن هواپيما توسط شما فراهم شود و گام نخست يك سفر به يادماندني را تجربه نماييد. توجه داشته باشيد در هرمرحله از استفاده و خريد كه به سوال يا اشكالي برخورديد تيم پشتيباني شركت هفت اورنگ آماده پاسخگويي و مشاوره به شما جهت حل موضوع بوجود آمده است.

رمزینه بارکد

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 14
بازديد ديروز : 11
بازديد كل : 5603

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان